Cztery kierunki – procesowe spacery po Warszawie

Wyruszanie na wędrówkę i szukanie inspiracji, wglądu czy przewodnictwa odnośnie jakiejś ważnej sprawy jest praktyką znaną od dawna. Jedną z form pracy z procesem nawiązującą do tej praktyki jest tzw. praca wektorowa i inne metody pracy powiązanej z Ziemią. Cztery kierunki są propozycją łączącą spacer z pracą psychologiczną. Będziemy odnajdywać odpowiedzi na ważne dla nas pytania za pomocą kontaktu z ziemią i kierunkami (w sensie geograficznym i symbolicznym),  zauważaniu tego co pojawia sie w polu naszej uwagi i wydarza na naszej drodze.

Jeśli:
• pracujesz nad jakimś projektem i potrzebujesz wskazówek
• masz przed sobą podjęcie jakiejś decyzji
• szukasz rozwiązania jakiejś nurtującej Cię kwestii
• szukasz inspiracji na kolejny tydzień
• lub po prostu chcesz pospacerować i przy okazji przyjrzeć się światu i sobie
zapraszamy 🙂

Spotkanie trwa około 1,5 h i składa się z następujących etapów:
1. Wstęp – poznajemy się, przypominamy zasady pracy, określamy cele
2. Spacer 20-30min.
3. Podsumowanie – dzielimy się wrażeniami i doświadczeniami

Będziemy spotykać się w niedzielne popołudnia przy różnych stacjach metra lub w Gabinecie Psychoterapii na Mokotowie ul. J. Dąbrowskiego 71 A m. 17 (metro Racławicka) i wyruszać w różne lokalizacje w Warszawie.
Spotkania są bezpłatne.

Co potrzebujesz ze sobą mieć?

Wygodne obuwie, butelkę wody, coś do zjedzenia, mały plecaczek, chusteczki, notes, długopis, czapkę z daszkiem i coś ciepłego w razie gdyby zrobiło się zimno lub była potrzeba usiąść na ziemi.

Integracja, zabawa, przygoda, doświadczanie pracy z procesem z ruchu.

Wiosna i lato sprzyjają ruchowi oraz integracji na powietrzu. Warszawa pełna jest ciekawych miejsc, które warto odkrywać wspólnie. Praca wektorowa ma te zalety, iż pomaga kontaktować się z polem danego miejsca, co pomaga uzyskać głębszą i pełniejszą odpowiedź na nurtujące nas pytanie.