Adres korespondencyjny:

ul. Jarosława Dąbrowskiego 71A m. 17, 02-586 Warszawa

Telefon:

+48 603 983 662

Marta Pociecha – ZnanyLekarz.pl

Marta Pociecha

Pracuję jako psycholog i psychoterapeutka z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Posiadam kilkuletnie doświadczenie. Obecnie prowadzę praktykę prywatną w klinice PsychoMedic w Warszawie.

Specjalizuję się w pracy w obszarach m. in.: zachowań, celów, emocji, relacji, poczucia własnej wartości, przeżywania zmian, kryzysów, współuzależnienia, wiary w siebie, motywacji, sensu życia, odnajdywania pasji, radości i szczęścia w życiu, odzyskiwania kontaktu ze sobą i tworzenia udanego partnerstwa oraz relacji.

W pracy z dziećmi, stosuję metody pracy z procesem, oraz terapii sztuką, które uwzględniają zabawę, pracę z ciałem, z ruchem, z rysunkiem  oraz dramę.

  • Szkoła Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU
  • Program Licencyjny Psychologii Zorientowanej na Proces uprawniający do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej
  • Uniwersytet SWPS  – Psychologia kliniczna i zdrowia
  • Wyższa Szkoła Dziennikarska im. M. Wańkowicza – Dziennikarstwo
  • Szkoła Główna Handlowa – Marketing i Zarządzanie
  • CELTA – Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages
  • English for Psychology Certificate
  • CPE – Certificate of Proficiency In English
  • Ecole superieure de journalisme de Lille –  staż dziennikarski pod patronatem EU

Z wykształcenia jestem ekonomistką, dziennikarką, trenerką językową, psycholożką i psychoterapeutką. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy jako psycholog i psychoterapeutka w obszarze treningów rozwojowych, psychologicznych, edukacyjnych i językowych oraz terapii indywidualnej i grupowej dla dzieci i dorosłych.

Doświadczenie zdobywałam pracując indywidualnie oraz z licznymi grupami w obszarach rozwoju osobistego i zawodowego, prowadząc grupy terapeutyczne i  rozwojowe dla kobiet, grupy  rozwoju w obszarze treningu emocji, zmiany zachowań i zarządzania czasem,  programy psychoedukacyjne dla rodziców. Współpracowałam ze szkołą społeczną STO4 w Warszawie. Aktualnie współpracuję z kliniką PsychoMedic w Warszawie, gdzie prowadzę praktykę.

Posługuję się  biegle językami angielskim i francuskim. Ukończyłam liczne staże kliniczne  na dziennych oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i dorosłych  w warszawskich szpitalach.

Specjalizuję się w pracy w obszarach m. in.: zachowań,  emocji, relacji, poczucia własnej wartości, przeżywania zmian, kryzysów, współuzależnienia, wiary w siebie, motywacji, sensu życia, odnajdywania pasji, mocy osobistej i szczęścia w życiu, odzyskiwania kontaktu ze sobą  i tworzenia udanego partnerstwa oraz budowania udanych relacji.

Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej, par i grupowej.

Jestem autorką książki: „Jak być matką swojej córki?”